July 2012

už zítra ALAYLM!!! :D <3

31. july 2012 at 18:50 | © Justin-Bieber
Ještě než začnu, chci říct, že dneska ještě nic nepřidám, ale zítra 100% ano! :)...A teď k článku:ZÍTRA KONEČNĚ VÝJDE VIDEOKLIP K SONGU AS LONG AS YOU LOVE ME!!! :D.. Uplně moc moc moc moc moc se na něj těším! ♥ :D
Podle toho co jsem četla by mělo video trvat 9 minut. Měla by tam být scéna u bázenu, líbací scéna, rvačka, tanec, pláč apod., ale zatím to nevím všechno jistě!...Jestli to tam fakt bude se dozvíme už konečně zítra!!!! :D... Tvl ja se tak těším, že asi dneska neusnu :D :D Jen doufám, že to u nás nevýjde až ve čtvrtek brz ráno :/...

Calendar 2013 - HQ

29. july 2012 at 14:00 | © Justin-Bieber
Včera jsem vám tu dávala 7 malých fotek z officialního kalendáře Justina pro rok 2013. Dneska jsem se tak trochu nudila, no a prostě tady jsou zatím 2 HQ fotky a to přední a zadní strana. Jinak dneska už nic nepřidám.. až zítra ;)

calendar 2013

28. july 2012 at 19:20 | © Justin-Bieber
Objevily se exklusivní fotografie pro oficialní kalendář Justina pro rok 2013. V galerii najdete 7 fotek, avšak malých :/.. Byli by větší, ale když je chci stáhnout, tak stáhnu akorát prázdný obrázek :/ Jinak další novinky přidám zítra ;)

New Photo by Mike Lerner

28. july 2012 at 18:59 | © Justin-Bieber
Mike Lerner opět zveřejnil na svůj tumblr. novou/starou fotografii Justina...
Photoshoot > 2012 > Mike Lerner (+1)

July 27th | Out to Lunch with Selena and Family

28. july 2012 at 18:49 | © Justin-Bieber
Justin si včera společně se Selenou, svými mladšími sourozenci Jazmyn a Jaxonem, a se svým tatou Jaremym zašel na oběd na sushi. Na fotkách je vidět hlavně Justin, Selena, Jazzy a justinův bodyguard Mosh, ale asi na dvou nebo třech i kousek Jaxona a jeho táty Jeremyho.

Mandy Rain - ALAYLM cover - music video teaser

28. july 2012 at 10:39 | © Justin-Bieber |  » Videos
Mandy Rain - zpěvačka, herečka a bývala členka skupiny School Gyrls (dnes již se už jmenuje skupina Forever) udělala cover Justinova songu 'As Long As You Love Me' a také k němu natočila klip, který výjde 1. srpna. Tady je ukázka té její verze, kterou zveřejnila stejně jako Justin včera. Justin se zná s Mandy už od roku 2008. Hrál sám sebe ve stejnojmeném filmu jako bývala skupina Mandy 'School Gyrls' (samozřejmě tam Mandy hrála jednu z hlavních postav). Až ten klip Mandy výjde určitě ho sem dám :) Jinak díky tomuhle se Mandy dostala do světových trendu na twitter: #WhoIsMandyRain
Další novinky přidám k večeru ;)

Sneak Peek - "As Long As You Love Me" Video Clip

27. july 2012 at 19:30 | © Justin-Bieber
Ukázka Justinova klipu 'As Long As You Love Me' je konečně tady!!! A je naprosto užasná ♥ Justin je tam dokonalý.. Už se strašně Vážně na klip těším!! Jak Justin psal, tenhle videoklip je jako krátky film a je v něm herec Michael Madsen. Song tam je slyšet až ke konci tenhle ukázky a to jen asi tak na tři sekundy... Už ať je středa!! :D

Wanna Be My Aff?

27. july 2012 at 17:50 | © Justin-Bieber
Původně jsem nechtěla, ale nakonec jsem se rozhodla, že i tady budu mí affs, takže pokud chceš spřátelit do komentářů napiš:
001. Přezdívku
002. Blog
003. O kom/čem máš blog
Pokud se ti do týdne neozvu, promiň, ale nespřátelím!

Celebrities Read Mean Tweets

27. july 2012 at 17:49 | © Justin-Bieber |  » Videos
Tady je jedno video, kde čtou různé celebrity jako například Kristen Stewart, Zoey Deschanel atd. včetně Justina nenávistné tweety o nich. Justina tam můžete vidět od 1:59 a čte tam: ' Drahý bože, dej nám zpátky 2pac a mi ti dáme Justina Biebera.'

Together Forever - New Song (Demo Version)

27. july 2012 at 17:40 | © Justin-Bieber
Na youtube se objevila demo verze Justinova nového songu 'Together Forever' (Navždy Spolu), na které spolupracoval společně s Chrisem Brownem.

July 26th | Justin, Jazzy and Jeremy at Wooland Hills, LA.

27. july 2012 at 17:30 | © Justin-Bieber
Justin byl včera spatřen společně se svým tatou Jeremym, mladší sestrou Jazzy a svým bodyguardem Moshem v Los Angeles ve Wooland Hills, když měli namířeno do Starbucksu.

Personal Photos + Photos from fans

27. july 2012 at 17:20 | © Almost-Love
Zde je pár nejnovější osobních fotek a fotek od fanoušku. Začnu nejdřvíve fotkami s fanouškami. Na první je Justin s jednou fanynkou, která se jmenuje Sarah. Sarah už má několik fotek s celebritami a tahle není jediná s Justinem. Na druhé je s fanynkou na letišti v Torontu, kde přiletěl Justin v úterý. Ze stejného dne, ze stejného místa je i ta uplně poslední fotka, na které je Justina sám ,avšak fotka je pořízená fanynkou. Ty ostatní dvě fotky z fanynkami jsou pořízený v nějakých restauracích. Každá z jiné.
Na té první osobce je Justin na wakeboardingu a tá druhá je focena na oslavě narozenin Seleniné kamaradky Francii,která se konala včera.

Tony Hawk interviews Justin

27. july 2012 at 17:10 | © Justin-Bieber |  » Videos
Justin nedávno poskytl rozhovor pro Tonyho Hawka...Justin at LAX

27. july 2012 at 17:00 | © Justin-Bieber |  » Videos
Včera se objevilo jedno video z LAX, kde byl Justin toto podnělí, pořízené Hollywood CIA.

New Informations about ALAYLM music video!!

27. july 2012 at 15:29 | © Justin-Bieber |  » Music/Projects
Mám tu další informace ohledně Justinova klipu 'As Long As You Love Me'!.. Ještě než začnu, včera jsem Vás informovala o tom, že se v 'America's got Talent' měl objevit minutový začátek toho klipu, ale to se nestalo. Včera se ještě pak na twitteru omluvily a napsali, že měli technické potíže.
Asi tak před 14-15 hodinama Justin na twitter napsal skvělou novinku!! Dneska/Zítra zveřejní on sám tu ukázku a tuto středu by se měl objevit už celý videoklip!!.. Už se moc těším! :).. Jak na ukázku, tak i na celý klip :D

New Viddy > My New Friend

27. july 2012 at 12:49 | © Justin-Bieber |  » Videos
Justin zveřejnil na stránku viddy.com nové video, které pojmenoval 'My New Friend' (můj nový kamarád) a které bylo to natačeno v zakulisí Teen Choice Awards. Tohle video už jsem viděla několikrát :D.. Miluju když jí máva, směje se, když mu dá ta opička pusu a jak Justin řekne 'I Love Monkeys' :D.. No protě celé video :D

Rollacoaster #2

27. july 2012 at 12:29 | © Justin-Bieber
Včera večer se objevila ještě jedna fotka z photoshootu foceném pro časopis Rollacoaster. Stejně jako ty přechozí i tahle je černobíla. Také se objevil jeden scan z toho časopisu na němž už je berevná fotka. Až najdu další scany určitě je sem dám ;)
Photoshoot > 2012 > Rollacoaster (+1)
Magazines > 2012 > Rollacoaster (+1)

New Photo from photoshoot for Rollacoaster Magazine

26. july 2012 at 19:40 | © Justin-Bieber
Předchvilkou se objevila další jedna fotka z photoshootu foceném specialně pro časopis Rollacoaster z něhož jsem už tu dneska tři fotky dávala.
Photoshoot > 2012 > Rollacoaster (+1)

Justin's favorite things

26. july 2012 at 18:10 | © Justin-Bieber
Stamped.com zveřejnil na youtube jedno video, kde se Justina ptájí na jeho oblíbené věci jako např. oblíbený film, který sleduje se svými sourozenci Jazzmyn a Jaxonem, oblíbené album Michaela Jacksona, oblíbené místo, kde jí sushi apod.

America's got talent not to play a teaser of justin's new clip

26. july 2012 at 14:29 | © Justin-Bieber |  » Music/Projects
Včera jsem Vás informovala o tom, že v America's got Talent by se měl objevit minutový začátek Justinova nejnovějšího videoklipu 'As Long As You Love Me'. Avšak, i když Justin napsal na twitter, že je potvrzeno, že to budou vysílat, tak se z nějako neznámého důvodu, který nezná ani on sám, nestalo!
Naštvalo to nejen Justina, který k tomu na twitter napsal: 'Velmi frustrovaný.Kde to bylo? Bez legrace tady.' a poté také jim ještě napsal '@nbcagt není to v pohodě. Co se stalo' , ale také to naštvalo plno fanoušku, kteří poté psali například to, že už se nikdy nebudou dívat na NBC apod.
Mě osobně to naštvalo taky. Strašně jsem se na tu ukázku těšila :/