August 2012

Hiatus

9. august 2012 at 14:09 | © Justin-Bieber |  » Informations & Messages
Zdravím! :).. Omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale jaksi nebyl čas a když byl nebyla nálada.
Každopádně tu až do 22.sprna nebudu!!. Jedu totiž na dovolenou na 12 dní!.. Odlétám sice až v sobotu brzy ráno, ale hiatus musím dát už teď! Pokusím se někoho sehnat do toho 22.sprna aby mě tu zastupoval/a nebo možná tu přednastavím nějaké články, ale nic neslibuju! Prosím affs aby si mě nemazala a vynechala z kontrol! :).. Nevím co víc napsat, takže zatím pp :**

Happy Birthday Caitlin!

4. august 2012 at 19:59 | © Justin-Bieber |  » Articles
Dneska slaví již své 18 narozeniny sestra jednoho z nejlepších kamarádů Justina, Christiana Beadlese, a zároveň také Justinova bývalá a druhá nejznámější přítelkyně (první je samozřejmě Selena), Caitlin Beadles!
Caitlin přeju samozřejmě všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! :)

Personal Photos + Photo with Fan

4. august 2012 at 19:49 | © Justin-Bieber
Zde je pár nejnovějších osobních fotek + jedna fotka s fanynkou. Na té první je Justin společně s Gregem Jamesem v BBC radiu a fotka byla pořízana 1.června. Druhou zveřejnil Justin koncem minulého měsíce na twitter a je na ní jeho mladší braška Jaxon. Třetí fotka je z oslavy narozenin Seleniné kamáradky Francii(jednu fotku už jsem sem dávala). Na poslední fotkce, fotce s fanynkou je i Selena a byla nejspíše pořízena během nějakého rozhovoru.

ALAYLM | On The Set

4. august 2012 at 19:39 | © Justin-Bieber
Zde jsou dvě nejnovější fotky z natáčení klipu 'As Long As You love Me', na kterých je Justin společně se dvěma svými tanečníky.
Albums/Singles > Believe > As Long As You Love Me (+2)

Justin in Part Of Me 3D

4. august 2012 at 19:30 | © Justin-Bieber |  » Videos
Justin se objevil v novém filmu Katy Perry: Part Of Me 3D, který měl premiéru 26. června ... Avšak jen na 5 sekund. Nejdříve Katy obejme a paté tam tanucujou.

August 3rd | With Selena on set of her new movie

4. august 2012 at 19:20 | © Justin-Bieber
Justin se byl včera podívat na natačení nového filmu Seleny, který se jmenuje 'Feed The Dog'. Vypadal tam naprosto užasně! ♥..Jinak díky některým fotkám se prý začalo myslet, že je Selena tlustá a těhotná. (tuto informaci jsem četla na blogu justinbieber).

26 million followers on Twitter!

4. august 2012 at 18:50 | © Justin-Bieber |  » Articles
V polovině minulého měsíce jsem Vás informovala o tom, že Justin má na twitteru víc jak 25 millionů následovníku.
Od včerejška jich už má více než 26 millionů!.. Samozřejmě mu jak jinak než opět gratuluju :) ♥

As Long As You Love Me (Cover) - Music video by Mandy Rain

2. august 2012 at 18:30 | © Justin-Bieber |  » Videos
Pokud si vzpomínáte v pátek jsem zde dávala ukázku nejen Justinova nového klipu 'As Long As You Love Me', ale také ukázku od Mandy Rain, která udělala cover tohoto songu a natočila video (článek zde) a včera ,stejně jako Justin, video zveřejnila.Mandy mám sice moc ráda, ale na to originalní od Justina a Big Seana to nemá..

August 1st | Justin takes a flight with his family in Van Nuys, California

2. august 2012 at 17:09 | © Justin-Bieber
Paparazzi včera přistihli Justina, když odlétal ze soukromého letiště ve Van Nuys. Odletěl společně se svou rodinou avšak na fotkách lze vidět pouze se svým mladším bráškou Jaxonem, kterého měl v náruči, když do letadla nastupovali.

Paris Jackson Attacks Drake Bell

2. august 2012 at 11:39 | © Justin-Bieber |  » Articles
Dcera Michaela Jacksona,Paris Jackson, bránila na twitteru tuto neděli Justina. Drake Bell, hvězda seriálu 'Drake & Josh', zveřejnil jednu fotku Justina z photoshootu pro jeho singl 'boyfriend', která byla upravena tak, že na ní měl Justin Make-up.(Pro zobrazení fotky, klikněte zde).Ještě však asi tak týden předtím, přesněji řečeno 23. července, napsal na twitter toto: 'Ja moc Justina Biebera neposlouchám, ale jeho songy musí být plné nenávisti a vzteku, protože takový jsou jeho Beliebers'.To pak naštvalo mnoho Justinových fanoušku včetně Paris, která k tomu na twitter napsala:' Pokud chceš porovnávat množství fanoušku nebo talentu víš, že by si prohrál, ne? Poznej své místo' a poté ještě dodala: 'Stejně jako on napsal svů názor, já napsala svůj...I když zveřejňování nenávistných obrázku není názor.'To co Drake napsal na twitter Justina nejspíš opravdu mrzelo, protože na twitter napsal: ' Drake & Josh byla moje oblíbená show,když jsem byl malý. Opravdu'.

New Tatto?! + Candids from yesterday

1. august 2012 at 18:20 | © Justin-Bieber
Včera byl Justin spatřen společně s jeho crew Burbanku, když si zašli na oběd. Na některých fotkách lze vidět, že Justin má nejspíš nové tetování!(viz. označeno na uvodní fotce). Zatím však o to tetování nic nevím...

'As Long As You Love Me' music video

1. august 2012 at 14:19 | © Justin-Bieber
Lidi je to tu!!!!!!!:D ...OMG OMG OMG!! :D Myslím, že mě chce Justin zabít!! :D ... Je to naprosto perfektní!!.. ♥ Je ještě lepší než jsem čekala! ... Rozhodně si to pusťte!! ;D ... ♥ Ja už na něho koukám podruhé :D .. Doslova to miluju!! ♥

už za 30 minut!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D..Kdo se těší??? :D

1. august 2012 at 13:29 | © Justin-Bieber
Juchuuuuuuu!!! Už za půl hodiny výjde videoklip k songu 'As Long As You Love Me' !!!! :D :D :D...OMG OMG OMG ... Ani nevíte jak se těším!! :D :D .. Už 4 hodiny jsem na PC a sleduju 'Shake It Up' aby mi to rychleji uteklo :D... Taky se tak těšíte???.. :D :D... OMGGGGGGGGGGGG.. 30 minut !! :D :D.. Je vidět, že se na něj horzně těším,že ?:D.. No nic ..:D...Jdu se ještě podívat na jeden díl 'Shake It Up' aby mi ještě ta poslední půl hodina utekla co nejrychleji :D .. 30 minut !! :D :D :D ♥