January 2013

Believe Acoustic > Listen!

30. january 2013 at 16:49 | © Justin-Bieber |  » Music/Projects
Aloha! :D Jak plno z Vás ví,konečně včera vyšlo Justinovo nové album "Believe Acoustic" - Akustická verze alba "Believe"! Zde jsou všechny songy z toho alba k poslechu, které byly zveřejněny na Justinovém VEVU.
Musím se přiznat, že jsem zatím všechny ty songy v té akustické verzi neslyšela, ale určitě si je poslechnu samozřejmě :D


AS LONG AS YOU LOVE ME

TAKE YOU

BEAUTY AND A BEATPhoto Of The Day #090 | January 29,2013

30. january 2013 at 16:19 | © Justin-Bieber |  » Photo Of The Day

Top List • 21.1. 2013 - 27.1. 2013

28. january 2013 at 19:59 | © Justin-Bieber |  » Top List
Pondělí: 71
Úterý: 67
Středa: 68
Čtvrtek: 65
Pátek: 73
Sobota: 101
Neděle: 106

Celkem: 551
Sice jen o trochu větší než minule, ale jak jinak než stejně jako vždy Vám děkuju a hlavně za neděli a i za sobotu:D .. Slibuju, že se pokusím tento týden svou aktivitu zvetšit a konečně dopřidám všechny novinky, které jsem zameškala.. Ja ja zavidím těm co mají blog o celebritě, která má málo novinek :D..I když bych si pak vlastně stěžovala, že nemám co přidávat :D :D


Billboard > Interview

27. january 2013 at 16:49 | © Justin-Bieber |  » Interviews
Mám tu pro Vás rozhovor, který Justin poskytl pro časopis Billboard, který výjde 2.února. (scany jsem Vám tu už dnes dávala.) Rozhovor jsem však nepřekládala já, ale Wiw z blogu BieberDaily!!! Chtěla jsem to původně přeložit, ale ten rozhovor je dlouhý a ja na to prostě nemám moc času to překládat a popravdě ani náladu a tak když jsem ho uviděla na jejím blogu dovolila jsem si to zkopírovat a doufám, že jí to nevadí..Pokud ano smažu ho ;)...
Abych byla upřímná rozhovor jsem si ještě celý nepřečetla, jen něco, ale určitě si ho přečtu...
V rozhovoru mluví o albu Belive Acoustic, o jeho rozchodě se Selenou atd..
Ak sa nič neočakávané nevyvíja, Believe Acoustic bude tvoj 5 album na prvej priečke. Za 55 rokov našich charts sa to nikomu v tvojom veku nepodarilo. Ako to vnímaš? Je pre teba história dôležitá?
J: Samozrejme. Som rád že pre živobitie robím to, čo milujem, môžem podporovať svoju rodinu. Vyrastal som bez mnoha vecí. Pamätám si, ako som si s maminou objednával jedlo a museli sme sa deliť, pretože sme si nemohli dovoliť viac. Milujem vystupovanie. Keď idem na javisko a vidím všetkých tých ľudí, to je to, pre čo to robím.

Ale keď začneš stúpať na tento "Mount Rushmore" typ úspechov - ako napríklad číslo 1 pre 18 ročného, čo sa nepodarilo nikomu kto začal v mladom veku - dokonca ani Stevie Wonderovi. Musí to byť dosť na spracovanie.
J: Pozerať sa na týchto velikánov a vidieť, že moje štatistiky sú tak nejako rovnaké ako ich? Je úžasné mať to v hlave, pretože sa týmito ľuďmi inšpirujem. Michael Jackson, Stevie Wonder, Prince, Boyz 2 Men, soul a r&b, to je to, na čom som vyrástol.

S kým pracuješ? Keď si ten song vzal do štúdia, kto ta bol?
J: No, bol som tam len ja a Josh [Gudwin], ktorý je môj technik. Potrebujem technika, ktorý pracuje s pro-tools */pozn.: v štúdiu, všetky tie prístroje, ktoré upravujú hudbu/*, v čase keď ja robím na gitare a spievam.Billboard

27. january 2013 at 13:49 | © Justin-Bieber |  Gallery Updates
Justin se objeví na přední straně časopisu Billboard, který výjde 2.února. Samozřejmě poskytl i rozhovor ve kterém mluví o svém novém albu 'Belive Acoustic, které mimochodem výjde již toto úterý! Dalé také o tom jak dal své pocity do songu, o Grammy a o plno dalších věcech. Objevila se nejen přední strana, ale plno scanu z toho časopisu.
Magazine Scans > 2013 > Billboard (16)


Believe Promoshoot > New Photo #002

26. january 2013 at 18:48 | © Justin-Bieber |  Gallery Updates
Objevila se další fotografie, tentokrát pouze jedna, z photoshootu pro album Believe, která by zřejmě také měla být použitá na akustickou verzi tohoto alba - 'Believe Acoustic', které bude obsahovat 8 songu z normálního/původního alba 'Believe' a tři nové, které jsem již Vám tu dávala ve čtvrtek. Album výjde 29.ledna, tedy již toto uterý!
a006.jpg
Albums/Singles > Believe > Promoshoot (+1)


Believe Acoustic > New Songs!!!

24. january 2013 at 18:49 | © Justin-Bieber |  » Music/Projects
Skvělá novinka! Na internetu se objevily 3 nové celé songy Justina, které pochází z Justinova nového alba Believe Acoustic a to Nothing Like Us, Yellow Raincoat a I would!
Zatím jsem slyšela jenom celý song Nothing Like Us a skoro u něj brečím :/.. Je vážně dokonalý a věřím na 110%, že je to o Seleně! Možná jsem už to tu psala dříve, někdy v říjnu, ale já nemám moc Selenu v lásce, ale teď prostě když je konec chci Jelenu zpátky! A ten song k tomu vážně pomohl.Díky tomu songu věřím, že jí měl Justin strašně moc rád a že byl s ní šťastný a prostě jsem ráda když je šťastný a tak mu to s ní strašně moc přeju a doufám, že si najde někoho koho bude milovat jako jí třeba i víc...Rozhodně doporučuju si ho pustit.
Ty další dva songy I Would a Yellow Raincoat jsem slyšela zatím jenom kousek (už nemám moc času a navíc se mi seká PC/youtube....) a nějak moc mě nezaujaly, ale třeba až je uslyším celý, tak se mi zalíbí...

Nothing Like Us

Yellow Raincoat

I Would

+ O tom, že už se songy objevily na netu jsem se dozvěděla na blogu BieberDaily.

Justin Bieber and Kylie Jenner Dating? – Fake Pic

24. january 2013 at 17:49 | © Justin-Bieber |  » Articles
Na internetu začly kolovat drby o tom, že Justin chodí s 15 létou sestrou Kim Kardashian - Kylie Jenner.

Tyhle lži vznikly hned potom co Kylie zveřejnila fotku jí a Justina, na které se drží za ruce, na jejím instgramu. Fotku už ovšem odstranila.

Fotka je však byla falešná. Původní/Originál pochází z minulého roku aJustin je na ní samozřejmě se Selenou.

Zde máte obě fotografie: Falešnou s Kylie i originál se Selenou.
justinbieber-kyliejenner justin-bieber-selena-gomez-datingJustin is the most followed person on twitter

22. january 2013 at 18:39 | © Justin-Bieber |  » Articles
A ještě jedna skvělá zpráva! Justin je už teď nejsledovanější osobou na twitteru! Konečně se mu podařilo překonat Lady Gagu, která ještě včera nesla tento titul ,a před kterou má o asi 5 tisíc následovníku víc. Moc Justinovi gratuluju a doufám, že mu to pár let vydrží :D :D Mimochodem předpokládalo se, že Justin překoná Lady Gagu již 20.ledna.. no spetli se o dva dny... :D

New Photoshoot for Teen Vogue?!

22. january 2013 at 18:19 | © Justin-Bieber |  » Articles
Užasná novinka!.. Aspoň teda pro mě :D.. Justin nejpsíš nafotil nový photoshoot a to pro časopis Teen Vogue! Justin před několika hodina tuto novinku oznámil na twitteru:

"think u will like the shoot we did today. #teenvogue"
CZ: " Myslím, že se Vám bude líbit nový shoot, který jsme nafotily dnes. #teenvogue"

Strašně už se těším na fotky , vzhledem k tomu, že fotku z shootů patří k mým nejoblíbenějším ♥ :D

Photo Of The Day #083 | January 22,2013

22. january 2013 at 18:04 | © Justin-Bieber |  » Photo Of The Day


"Beauty and a Beat" by Justin Bieber, cover by CIMORELLI

21. january 2013 at 19:09 | © Justin-Bieber |  » Videos
Cimorelli , dívčí skupina skládájicí se ze sester: Lauren, Amy,Dani, Christina, Lisa a Katherina, které se proslavily díky youtube, udělali cover na Justinův song 'Beaty and a Beat'', který je featuringem s Nicki Minaj. Ja covery moc nepřidávam, jen ve vyjímečných případech, a i když jsem ho ještě neslyšela, jelikož se mi opět seká přehrávání videii (no co.. mám pomalej net :D:D), tak tohle je vyjímečný případ, neboť jsem slyšela jsem od nich už spoustu coveru i jejich vlastních songu a moc se mi líbily a věřím, že tohle se mi určitě bude líbit také. Určitě doporučuji si je poslechnout ;) Jinak tohle není jediný cover, který udělali na nějaký z Justinových songu. více najdete na jejich youtube kanálu: cimorellitheband