January 2015

Fast News #009

30. january 2015 at 19:27 | © Justin-Bieber |  » Fast News
A nazávěr dnešního dne "Rychlé novinky".. Ještě se teda objevily nové candids fotky, ale snad nebude vadit, když je přidám až zítra :D.
  • Justin daroval do aukce pro House of Blessing, který je ve Statfordu - Justinově rodném měste, pár podepsaných věcí jako například boty, které měl na svém tour v roce 2010 apod.. Aukce začíná již zítra o půl noci na Ebayi (v našem čase fakt netuším kolik to je :D). Justinovi na twitteru poděkovali a on jim na to odepsal: "Děkuju, že jste tu byly pro mě a mou mámu, když jsme vás potřebovali" :')
  • Justin před 17 hodinami napsal na twitter, že potkál někoho něobyčejného. Dívku jejiž síla ho inspiruje :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Ellen Show

30. january 2015 at 19:05 | © Justin-Bieber |  » Videos
A již slibované video a fotky z The Ellen Show. Ja už jsem v přčdchozím článku zmíňovala, Ellen slavila narozeniny a Justin jí přišel do show poblahopřát a samozřejmě nezapoměl ani na dárky a to kytku a spodní prádlo Calvin Klein, jehož tváří je právě jak asi víte Justin :D Ellen se tam o tom zmiňuje a také o tom, že právě její show byla vůbec Justinova první show, ve které se objevil (Na jeho první rozhovor se můžete kouknout zde).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal photos #001

30. january 2015 at 18:24 | © Justin-Bieber |  Gallery Updates
Tak se hlásím z prvními novinkami po dlouhé pauze. Přišla jsem na to, že je tu fakt velký bordel (aspoň pro mě) jak na blogu tak i na galerii, ale kašlu na to :D Možná časem to nějak poupravím..:D A stejně nějaký potíže mi to při přidávaní novinek neděla :D .. No ale teď k článku aneb k osobním fotkám, které se objevily za posledních 24 hodin...
Nejdříve to jsou tedy fotky z Justinova Instagramu. Včera Justin nahrál dvě - ikonku aplikace ahots a fotku z Ellen Show ze včerejška, kde byl aby jí popřál všechno nejlepší k 57. narozeninám, které měla 26. ledna. Později sem ještě přidám pár fotek a video ;).. Jinak jsem krom těhle dvou fotek nahrála do galerie všechny ostatní fotky z instagramu z tohoto roku ;)

001. Přidejte si mě shots, link ke stáhnutí v mojem biu
002. Koukejte na Ellen toto odpoledne
imagebam.com imagebam.com
Gallery Link: Miscellaneous > Justin's instagram 2015 (+2)
A u fotek z Ellen Show ještě zůstaneme..Tentokrát to jsou fotky ze zakulisí, na kterých je kromě Justina a Ellen také Kanye West a Sam Smith... No a krom Ellen slavila tento týden taky narozeniny Oprah Winfrey, přesněji řečeno včera a bylo jí 61. let. Justin se ale její show nezůčastnil, akorát Kenny Hamilton a Mama Jan přidály fotku jako blahopřání na své instagramy, na které je kromě nich i Justin s Oprah.. Fotka je hodně stará a je to poznat i na Justinových vlasech :D Pochazí z doby kdy byl Justin poprvé v její show.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link: Miscellaneous > Personal Photos (+4)

Design version #005

29. january 2015 at 19:36 | © Justin-Bieber |  » Designs
Created by Jacque.Biebs♥ | January 29th, 2015 - ??? | Big Preview

Suprise!!! :D Asi jste to nečekali, ale jsem zpátky!! :D Zase -_- :D Ja vím, že jsem se tu chtěla vrátím už minulý rok a že to nevyšlo, ale třeba teď výjde! :D Ale dobře nebudeme si nic nalhávat, určitě stejně jako vy, ani já nevěřím, že se mi podáří tu vydržet opravdu dlouho (jak už jsem několikrát říkala - moc dobře se znám), ale snad nějaký ten měsíc.. :D A budu k vám z cela upřímná - dlouho jsem nesledovala o JayBeem novinky :D :D #SorryNotSorry Jakože vím co se přibližně v jeho životě odehrálo, ale nesledovala jsem ty novinky tak moc no.. ale však to nevadí... :D A pokud se ptáte proč zase zpátky na tomto blogu, tak.. no...prostě jsem se nudila a tak projížděla starý blogy a narazila na tento a nějak jsem se sem chtěla vrátím.. pak jsem váhala a nakonec jsem tedy tady :D Můžu si říkat co chci, ale prostě vždy ve mě bude něco z Beliebera :))♥
Ale nebudu vás už nudit svými kecami a přejděme k pointě tohoto článku aneb design :D Jak už jsem psala na svém grafickém blogu, kde jste už design mohli vidět (trochu jsem ale poupravila menu :)), jsem na něho fakt pyšná! Dobře vždy se najde něco co by tam mohlo být lepší, ale mě se líbí :)) Fotky jsou starý víc jak rok a jsou z The Hollywood Reporter, které nafotil i s manažérem Scooterem :))

Doufám, že někoho můj návrat potěšil :)) Novinky budou brzy ;)