February 2015

Candids - February, 2015

8. february 2015 at 18:40 | © Justin-Bieber
A tady již další update candids fotek, které se zatím objevily tento měsíc :).. A myslím, že další fotky přidám zase až zítra :))
A jako první tu jsou fotky z pondělí z New Yorku, když společně s Hailey Baldwin opouštěli Nobu.
Gallery Link:
Stejného dne byl viděn také v ulicích NY, hádam, že ještě předtím než byl s Hailey, když opouštěl hotel.. :D
Gallery Link:
Dva dny na to, byl opět spatřen v LA a to letišti v brzkých hodinách ráno, když se vracel domů z NY.
Gallery Link:
Ve středu odpoledne byl pak z Ryanem spatřen v obchoďáku..
Gallery Link:
Večer ho ještě vyfotil nějaký fanoušek v Beverly Hills...
asdasd.jpg
Gallery Link:

Candids - January, 2015

8. february 2015 at 18:16 | © Justin-Bieber |  Gallery Updates
Jak jsem slíbila tak plním :D Doplňuji fotky, které jsem za dobu co tu opět jsem, prošvihla a začnem candids fotkama a protože je těch fotek na mě dost, tak zatím za měsíc leden.. zachvilku přidám za tenhle měsíc.. :)
Nejstarší jsou fotky z minulého čtvrku (tedy z 29.ledna ). Justina přistihli paparazzi, když se vracel do své limuzíny poté co si dal rychlý oběd..
Gallery Link:
Téhož dne vyfotili před jeho domem v Beverly Hills ve spodním prádle, kde byl s Ryanem Butlerem a Goodem.
Gallery Link:
Následující den ho opět zastihly před jeho domem, když relaxoval v bazeně.
Gallery Link:
Krom toho ho v pátek přistihly paparazzi, když zastavil aby si promluvil s Larrym Kingem, který několik let moderoval vlastní show "Larry King Live"....
Gallery Link:
A fanoušci ho pak ještě večer zastihly s Ryanem Butlerem v LA..
tumblr_nj0vpd85s51qhft5ko1_1280.jpg tumblr_nj0vpd85s51qhft5ko3_r1_1280.jpg tumblr_nj0vpd85s51qhft5ko6_r1_1280.jpg tumblr_nj0vpd85s51qhft5ko2_1280.jpg tumblr_nj0vpd85s51qhft5ko4_r1_1280.jpg
Gallery Link:

Gallery design #003

7. february 2015 at 17:40 | © Justin-Bieber |  » Designs For Networks
Created by: Jacque.Biebs♥ | Since February 7th, 2015 | Big Preview

Tak jsem zase tady a i s novým designem na galerii! Ještě ale než přejdu k článku, chci se omluvit za to, že jsem tak strašně moc "aktivní". Měla jsem takový problém/neproblém s galerii.. štvalo mě, že tam nemůžu změnit design (ja vím opravdu velký problém :D) a tak jsem zkoušela jestli by mi to nepřestěhovali a pak mi došlo, že vlastně ti co mají přístup k FTP můžou změnit design přes IPS witch (Vědět to tak o prázdninách, Ellie by nemusela měnit hosting a ja nemusela mít blbý pocit :/ -_- Achjo, že mi vždycky vše dojde později -_-). Přístup k FTP samozřejmě mám protože jsem založovala galerii už hodně dávno před změnami, ale ztratila jsem heslo a tak jsem čekala až mi pošlou nové, což už se konečně stalo a ja tak nemusím stěhovat celou galerii jinam:D To by mi bylo líto.. :D No a proč jsem nebyla aktivní - protože jsem prostě nevěděla jestli ty fotky nebudu nahrávat zbytečně... :D :D :D #SorryNotSorry.. Každopádně už snad svojí aktivitu vylepším :)) Brzy donahraju do galerie fotky, které jsem nepřidala za tento týden a pak zase normálně přidávam :))

No a k designu.. abych už mohla být zase aktivní, rychle jsem zplácala nějaký ten design a vážně mi zabral jen chvilku, ale to jde určitě vidět :D Avšak s designem jsem i spokojená.. Je to vlastně už čtvrtý design na galerii, ale druhý byl naprosto hrozný a třetí jsem nebyl uplně dobře dokodován a stejně ani neměl oficiální článek, tak dělejme, že je třetí.. :D

Justin and Kendall Jenner on the set of photoshoot

2. february 2015 at 17:17 | © Justin-Bieber |  Gallery Updates
Jak už jsem vás včera informovala Justin v sobotu nafotil nový photoshoot společně s Kendall Jenner a také s Cody Simpsonem a Gigi Hadid. Stále se ještě oficiální fotografie neobjevily, ale Justina a Kendall zastihli paparazzi, když zrovna fotily u bazenu a tak tu mám několik fotografii ze scény z pohledu z vrchu. Včera jsem tu už jednu fotku dávala, ale byla černá a velice nekvalitní..

K tomu ještě Cody zveřejnil fotku na svůj instagram a k tomu připsal "projekt". Nevím jak vy, ale ja jsem velice zvědavá co chystají :))
imagebam.com
Gallery Link: Miscellaneous > Personal Photos (+1)

New Photoshoot with Kendall, Cody and Gigi soon...

1. february 2015 at 16:46 | © Justin-Bieber |  » Articles
Justin včera nafotil nový photoshoot společně s Kendall Jenner a také s Cody Simpsonem a jeho přítelkyni Gigi Hadid! Zatím se však teda oficiální fotografie neobjevily, ale objevily se dvě fotky z focení. Na jedné jsou všichni 4 a na té druhé je Justin s Kendall. Avšak fotka je velice nekvalitní.

imagebam.com imagebam.com